Zające 2.0! :)

Dzień dobry w ten poniedziałkowy poranek.

Nadszedł czas na kolejną prezentację: tym razem dwóch młodzieniaszków (co nie znaczy oczywiście, że biegają od wczoraj 🙂 ), którzy już 2 kwietnia założą piękne koszulki, uwiążą sobie baloniki i pomogą wszystkim tym, którzy będą chcieli skończyć nasz Półmaraton z jedynką z przodu. Panie i Panowie, oto Tomasz i Rafał!

Tomasz Michalski (kolejny rok jako nasz Zając!) – członek KB Arturówek. Biega od 2012 roku (wcześniej jeździł na MTB), zaczynał by stracić nieco na wadze, a następnie wciągnęła go chęć przekraczania kolejnych granic. Dziś robi wszystko, aby łączyć przyjemność płynącą z biegania z podróżowaniem, brudzeniem ubrania i czołganiem, co umożliwiają mu takie imprezy, jak chociażby Bitwa o Łódź, Runmageddon czy Armageddon Challenge. Jego biegowym marzeniem na ten rok jest wyjazd na maraton w Bangkoku w listopadzie oraz ukończenie Rzeźnika. Tej wiosny po raz pierwszy startuje w ramach akcji „Biegam Dobrze”, wspierając fundację Spartanie Dzieciom. Zamieszczamy poniżej link, gdyby ktoś chciał wspomóc tę szlachetną inicjatywę:

Szczegóły znajdziecie na stronie: Akcja „Biegam dobrze” – Tomek

Rafał Augustyniak – 23-latek, łączący studia matematyczne z bieganiem. (Staż biegowy: 5 lat, staż studencki – nie pochwalił się 😉 ). Oficjalnie najczęściej biega na 5km (PB Konstantynów 2016 19:25), co nie znaczy, że gardzi występami na dłuższych dystansach (PB Pabianice 2016 <1h40min, Warszawa 2015 <4h). Obiecuje, że razem z Tomkiem dołożą wszelkich starań, by każdy biegacz, którego marzeniem jest złamanie 2 kwietnia „dwójki” w Pabianicach, zrobił to, trzymając równe tempo ~5:40/km przez 20,5 km, a potem przyśpieszył i pięknie zafiniszował wśród setek klaszczących i dopingujących osób (te setki to już oczywiście po naszej stronie 😀 ).


pacemaker pabianicki półmaraton