Nasz kolejny Sponsor – Dentylion z Łasku

Klinika Stomatologiczna Dentylion

Taki oto list otrzymaliśmy kilka dni temu od Kliniki Stomatologicznej Dentylion w Łasku:

Kiedy w 2010 roku otwierała się Klinika Stomatologiczna Dentylion, głównym jej celem było stworzenie placówki medycznej, która połączy w sobie profesjonalny zespół specjalistów wspierany przez najnowocześniejszy sprzęt dostępny na rynku. Po 5 latach, co ciekawe, data otwarcia zbiega się z pierwszym Pabianickim Półmaratonem, można stwierdzić, że założenia, podobnie jak w przypadku Naszej imprezy sportowej, zostały osiągnięte w 110%. Klinika nie tylko posiada lekarzy wyspecjalizowanych w swoich dziedzinach, ale dzięki nowoczesnym technologicznie rozwiązaniom, znajduje się w pierwszej 30-stce gabinetów dentystycznych w całej Polsce.

Idąc dalej tropem analogii, łatwo można zauważyć, że leczenie w Klinice jest podobne do codziennego żywota biegaczy. I tak, na samym początku musi pojawić się chęć – w tym przypadku do lepszego zdrowia. Następnie wykonanie pierwszego kroku – wyjście z domu i udanie się w konkretnym kierunku , a potem jak po sznurku: pomoc specjalisty, dostosowane rozwiązanie dla konkretnej osoby zarówno pod kątem oczekiwań, jak i możliwości, a wreszcie, dzięki konsekwentnej realizacji planu, dotarcie do mety, czyli pełna satysfakcja z wyleczenia. Każdy z biegaczy wie, jakie to uczucie pokonać swoje słabości i niedyspozycje i odebrać medal za ukończenie biegu – w tym przypadku satysfakcja nie jest mniejsza. Oczywiście po osiągnięciu założonego celu nie można spocząć na laurach, lecz kontynuować konsekwentną pracę, by nie utracić tego, nad czym się tak ciężko pracowało. Klinika również pomaga w takich dążeniach, poprzez program higienizacyjny, dzięki któremu pacjent z wyleczoną już jamą ustną nie musi korzystać z wizyt lekarskich, a jedynie posiłkować się zaawansowaną wiedzą pań higienistek. To one na regularnych wizytach kontrolnych korygują sposób dbania o jamę ustną nie dopuszczając do błędów, które to prowadzą do konieczności powtórnego leczenia.

Klinika Dentylion jest sponsorem głównej nagrody dla najlepszej biegaczki w kategorii Open i ufundowała dla zwyciężczyni bon na kowtę 1000 PLN do zrealizowania w swojej placówce. Ponieważ Klinika specjalizuje się w stomatologii estetycznej, na pewno sprosta wymaganiom zwyciężczyni. Nagrodę będzie można wykorzystać na zabiegi takie jak: poprawa uśmiechu – w jeden dzień dzięki najnowocześniejszemu urządzeniu do protetyki pracującemu w technologii cyfrowej CAD/CAM, na wybielanie czy leczenie mające na celu odbudowę braku zęba.

Cieszymy się na współpracę i mamy nadzieję, że nie jest to ostatnie słowo Kliniki Stomatologicznej Dentylion.

I jak, Drogie Panie, podoba się Wam? Bo nam bardzo. Cieszymy się i dziękujemy Dentylionowi za współpracę!