Korona Półmaratonów 2019 w Pabianicach?

I jak tam mija Wam piątek? Odśnieżeni już i naszykowani na weekendowe treningi siły w półmetrowych zaspach? 🙂 Mamy taką nadzieję, gdyż jest sprawa. A właściwie to biznes do zrobienia, a te, jak wiadomo, trzeba przemyśleć – choć w zasadzie ten akurat przemyśleliśmy już za Was i od razu piszemy, że w tym przypadku wygrywamy my wszyscy 😉

A więc: otrzymaliśmy właśnie od Polskiego Stowarzyszenia Biegów oficjalne potwierdzenie, że nasze zgłoszenie do Korony Polskich Półmaratonów w 2019 roku zostało przyjęte!!! Wśród czynników, jakie zadecydowały o tym sukcesie znajdują się: „…doświadczenie organizatora (czyli nasze, Stowarzyszenia „Wszystko Gra – Pabianice”), profesjonalna organizacja, termin, lokalizacja oraz pozytywne opinie uczestników (dziękujemy!).

Do przyjęcia nas do tego szanownego grona brakuje w zasadzie tylko jednej rzeczy: frekwencji. I tu właśnie zaczyna się nasz wspólny biznes. Układ jest prosty, my – jak zwykle zresztą – zapewnimy utrzymanie (ba, zwiększenie nawet 🙂 ) dotychczasowych standardów, a Wy u nas wystartujecie? I co Wy na to? Jak wszystko gra, to uruchamiamy akcję #koronadlapabianic.

Zapraszajcie znajomych, niech się dzieje! 🙂

Aha, jako zaufani partnerzy przypominamy, że najniższa kwota wpisowego obowiązuje do 24 grudnia ?


#koronadlapabianic