Koniec opłat przelewami :(

Kochani biegacze! Ważny komunikat!

Za kilka godzin minie 27 dzień marca, a to – zgodnie z regulaminem – oznacza, że upłynął już czas robienia przelewów za start w naszym półmaratonie. Nie wpłacajcie już pieniędzy. Kto jeszcze nie zrobił przelewu może zapłacić już tylko w siedzibie naszego Stowarzyszenia lub w biurze zawodów.

Druga smutna wiadomość jest taka, że tylko te osoby, których wpłaty trafiły na nasze konto do dnia dzisiejszego mają zagwarantowany pełen pakiet startowy 🙁 Oczywiście dołożymy starań, żeby wszyscy go otrzymali, ale – również zgodnie z regulaminem – zagwarantować tego nie jesteśmy po prostu w stanie.

I trzecia część komunikatu: zapisy elektroniczne będą trwały tylko do jutra (28 marca 2017 roku) do godziny 19:00. O tej godzinie firma Datasport wyłączy możliwość zapisania się na bieg i będzie to możliwe tylko w biurze zawodów. Osoby, które zapiszą się jeszcze dziś wieczorem lub jutro również nie robią już przelewów!

Wszystkie szczegóły, godziny pracy naszego Stowarzyszenia w tym tygodniu oraz godziny otwarcia biura znajdziecie na stronie półmaratonu w zakładce REGULAMIN, link poniżej 🙂

Dobrej nocy Wszystkim!

REGULAMIN