Klasyfikacja drużynowa – co i jak?

drużyny Pabianicki Półmaraton

Drodzy Pasjonaci Biegania!

Udało nam się w końcu porozumieć z firmą obsługującą zapisy na V Pabianicki Półmaraton w sprawie klasyfikacji drużynowej. Jak wiecie, system przepuszczał do niedawna wszystkie zgłoszenia, co niestety było niezgodne z regulaminem, według którego drużyna to:

grupa składająca się z pięciu osób w tym dwóch kobiet. Wynik drużyny jest sumą czasów uzyskanych przez wszystkich zawodników w drużynie.

Drużyny o składach nie spełniających powyższego kryterium nie będą sklasyfikowane.

Dodatkowo, część z Was wpisała w pole „DRUŻYNA” nazwę swojego Klubu. Oczywiście nie ma limitu na ilość Klubowiczów, ale jeżeli chcecie, aby Klub Wasz był także brany pod uwagę w kategorii drużynowej, musicie poprawić Wasze zgłoszenia.

Jak to zrobić?

Każda z zapisanych osób po zalogowaniu do panelu dostępnego pod linkiem:

Zapisy V Pabianicki Półmaraton

ma możliwość edycji swojego zgłoszenia (ludzik z kluczem po prawej stronie).

Musicie we własnym gronie ustalić, kto ma co wpisać w polu „Klasyfikacja drużyn”, ważne aby każda drużyna składała się z trzech mężczyzn i dwóch kobiet. W przypadku większej ilości z danego Klubu rozwiązaniem jest jakikolwiek dopisek do nazwy drużyny.

Na przykład: aktualnie drużyna RĄCZE BŹDŹIĄGWY ma zapisane 12 osób. Musi ona podzielić się na dwie drużyny (dwie osoby muszą albo poszukać dodatkowych zawodników, albo nie będą mogły brać udziału w rywalizacji drużynowej), przy czym jedna z drużyn może zachować dotychczasową nazwę, a druga dopisać dowolną literkę, cyferkę lub wyraz, np.: RĄCZE BŹDŹIĄGWY 2, lub RĄCZE BŹDŹIĄGWY A.

Poprawność zgłoszeń można sprawdzić w każdej chwili pod linkiem:

Drużyny V Pabianicki Półmaraton

Prosimy pamiętać o dwóch ważnych rzeczach:

Termin zgłaszania drużyn mija w dniu 19 marca 2015 roku.

Obecność Waszej drużyny na powyższej liście nie oznacza poprawności zgłoszenia. Oficjalną listę prawidłowo zgłoszonych drużyn opublikujemy w dniu 22 marca.