Drodzy Biegacze! Koledzy! Przyjaciele!

Fascynaci sportu i dobrej zabawy!

Jak wiecie w ubiegłym roku podjęliśmy decyzję o założeniu stowarzyszenia, którego głównym celem będzie organizacja Pabianickiego Półmaratonu, imprez biegowych ( ale nie tylko), treningów i spotkań dla osób, których pasją jest bieganie i sport. Niestety proces rejestracji stowarzyszenia trwa już ponad trzy miesiące i nie jest to uzależnione wyłącznie od nas, ale w głównej mierze od procedur z tym związanych. Bez rejestracji Stowarzyszenia w KRS
nie możemy niestety założyć konta, a co za tym idzie rozpocząć przyjmowania wpłat na Półmaraton. Po dzisiejszej wizycie w sądzie mamy nadzieję, że procedura rejestracji zakończy się w przeciągu najbliższych dni.
Wtedy uruchomimy konta, na które będzie można wpłacać wpisowe – które będzie wynosiło 45,00 zł przez tydzień
od ukazania się informacji. Informacja o numerze konta pojawi się na FB i na stronach internetowych. Kwota ta dotyczy osób, które zapiszą się na stronie V Pabianickiego Półmaratonu do 31 grudnia 2014 roku.

Bardzo Was za to przepraszamy, ale obiecujemy, że w Pabianicach nic się nie zmieni – chyba, że wyłącznie na lepsze. Półmaraton organizuje ta sama 20 osobowa grupa ludzi z wsparciem miasta, powiatu, wielu stowarzyszeń i przyjaciół,
trasa ta sama – szybka i najlepsza do robienia „życiówek”, smalec i świeży wiejski chleb, imprezy towarzyszące w tym Pabianicki Półmaratonik – skierowany do dzieci w wieku 6 – 12 lat, Bieg na Szpilkach i prawdopodobnie bieg na 5 i 10 km. A w pakiecie tradycyjnie między innymi ręcznik. Przypominamy również, że Pabianicki Półmaraton jest w cyklu biegów o Puchar Grand Prix Marszałka Województwa Łódzkiego.

Zapraszamy do Pabianic! Pozdrawiamy i życzymy wszystkim sportowcom w nadchodzącym roku wielu sukcesów, żadnych kontuzji i samych olimpijskich wyników.