Szanowni Państwo !

 

Wszystkich przedstawicieli mediów zainteresowanych otrzymaniem akredytacji prasowej na IX Pabianicki Półmaraton zapraszamy do przesyłania zgłoszeń.

Uprzedzamy, iż wejście do wydzielonej STREFY MEDIÓW (strefa startu i mety ) będzie możliwe, jedynie po okazaniu identyfikatora przyznanego przez organizatora wydarzenia.

W celu otrzymania akredytacji należy wypełnić zamieszczony poniżej formularz i odesłać go pocztą elektroniczną lub dostarczyć do siedziby Stowarzyszenia „Wszystko Gra – Pabianice” w godzinach pracy Biura.

Informację o otrzymanej akredytacji prześlemy na podany w formularzu adres email.

Imienne akredytacje (identyfikatory) będą gotowe do odbioru w PUNKCIE INFORMACYJNYM IX Pabianickiego Półmaratonu, które mieścić się będzie przy biurze zawodów w dniach:
23.03.2019 ( sobota ) Hala MOSiR w godz. 17.00 – 20.00
24.03.2019 ( niedziela) Punkt Informacyjny od godz. 8.00.

Strefa MEDIA upoważnia do otrzymania materiałów prasowych oraz przeprowadzania wywiadów w Strefie Media, a także do robienia zdjęć w wyznaczonej strefie startu i mety.

 

KONTAKT DLA MEDIÓW

biuro@pabianickipolmaraton.pl

 

 

 

 

FORMULARZ AKREDYTACYJNY

IX PABIANICKI PÓŁMARATON

 

REDAKCJA:

 

 

 

IMIĘ I NAZWISKO:

 

 

 

FUNKCJA:

 

 

 

EMAIL:

 

 

 

TELEFON:

 

 

 

Wypełniony formularz prosimy przesłać pocztą elektroniczną lub dostarczyć do siedziby Stowarzyszenia w godzinach pracy Biura. Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 13.03.2019 roku.

Informacje o akredytacji otrzymają Państwo na podany adres e-mailowy. Imienne akredytacje (identyfikatory) będą gotowe do odbioru w dniach 23-24 marca 2019 roku.

 

23.03.2019 ( sobota ) Hala MOSiR w godz. 17.00 – 20.00
24.03.2019 ( niedziela) Punkt Informacyjny od godz. 8.00.

 

 

Kontakt dla mediów:

biuro@pabianickipolmaraton.pl

 

DO POBRANIA