Machina ruszyła!

Czas pędzi nieubłaganie. Jedynym pozytywnym aspektem mijania ( tego czasu) jest fakt, że znowu się spotkamy. Przed nami kolejna VIII edycja Pabianickiego Półmaratonu.

To nie jest zwyczajny bieg. To półmaraton nieco inny od wszystkich. Organizowany w centrum Polski przez ludzi z pasją ( Stowarzyszenie „Wszystko Gra – Pabianice”), którzy kochają to co robią i tworzą kolejne edycje, bo jak  tu żyć bez biegania, organizowania i emocji jakie temu towarzyszą.  Bo jak przetrwać bez odrobiny adrenaliny,  tłumów na starcie i tysięcy spraw, jakie temu towarzyszą. Ale przede wszystkim gdzie jak nie w Pabianicach zdobyć życiówkę, zaopatrzyć się w tony energii, czy stwierdzić, że świat bez biegania jest jak pączek bez dżemu (czy jak jak bigos bez kapusty –  wersja tekstu dla vegan ).

Po tym krótkim wstępie nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Was na VIII Pabianicki Półmaraton.

Link do zapisów: <a href=”https://web.facebook.com/PabianickiPolmaraton/”>Datasport – zapisy 8 Pabianicki Półmaraton</a>

Start 8 kwietnia 2018 roku o godz. 11.00. Dziś możemy Was zapewnić , że zrobimy wszystko, aby ten dzień  był dla Was najszczęśliwszym dniem w roku. Tradycyjnie odbędzie się szereg imprez towarzyszących: Bieg na 5 km, VIII Pabianicki Półmaratonik – rywalizacja dla najmłodszych, Bieg na szpilkach – zmagania dla kobiet, które potrafią cieszyć się życiem . Zapewniamy również miasteczko zabaw dla dzieci i kawiarenkę, w której można zjeść chleb ze smalcem i napić się herbaty. Oczywiście wszelkie szczegóły oraz informacje znajdziecie na naszym funpejdżu na Facebook’u (TUTAJ) i naszej stronie, w pojawiających się aktualnościach.

Mamy nadzieję, że już w tej chwili rzucacie się do komputera i drżącymi z emocji dłońmi zapisujecie swoje nazwisko w formularzu zgłoszeniowym.  Jeżeli jesteście  już zapisani to możecie się położyć, zrobić sobie kawy i  odetchnąć. My tymczasem popracujemy trochę i już niebawem widzimy się na starcie.

<hr>